HOME   MEDICÍNSKA MIKROPIGMENTÁCIA  OBOČIE PERY OČNÉ LINKY
  PRED ZÁKROKOM CENNÍK GALÉRIA  - KONTAKT  

 

Tento spôsob mikropigmentácie je zameraný na rekonštrukcie pooperačných a zahojených lokalít tváre a tela, ktoré zmenili svoju farbu na rozdiel od prirodzene danej farby kože a tak sa snažíme čo najlepšie prirovnať farbu pigmentu k individuálnej lokalite kože, ktorej sa daný problém týka. Medicínska mikropigmentácia sa vykonáva v lokálnom znecitlivení anestetikom, ktoré sa priebežne počas zákroku aplikuje na povrch pokožky, takže je takmer bezbolestný. Profesionálne techniky Nouveau Contour aplikujeme v oblasti areoly, pier, vlasov, vitiliga alebo iných zmien či jaziev na koži. Každému zákroku predchádza osobná konzultácia, kde zohľadníme Vaše požiadavky, oboznámime Vás s možnosťami riešenia problému a detailnou realizáciou zákroku.

 

 

MIKROPIGMENTÁCIA VLASOV

Tento druh mikropigmentácie imituje chýbajúce vlasy na rôznych častiach hlavy. Prístrojom na mikropigmentáciu sa do pokožky vpravujú špeciálne pigmenty technikou, ktorá vytvára dojem hustého porastu hlavy, nejedná sa teda o súvislé vyfarbenie určitej plochy hlavy, ale o imitáciu strniska jemnými mikrovpichmi, ktoré sú rozložené čo najrovnomernejšie tak, aby nevytvárali farebné zhluky či fľaky. Mikropigmentácia vlasov pôsobí prirodzene a vytvára dojem hustých vlasov. 

 

 

 

REKONŠTRUKCIA AREOLY (PRSNÝ DVOREC)

Prsný dvorec - areola mammae sa nachádza v strede prsníka, ktorého centrum tvorí prsná bradavka - papilla mammae. Dvorec i bradavka sú prirodzene výrazne pigmentované, na rozdiel od kože na povrchu prsníka, ktorá je tenká a svetlá. Mikropigmentčná rekonštrukcia areoly je estetickým a najmenej invazívnym riešením po niektorých chirurgických zákrokoch ako napríklad: odstránenie prsníkov v dôsledku ochorenia, vysunutie vtiahnutej bradavky z prsníka alebo jej úplné odstránenie, zjazvenie po implantátoch, umelé prsníky a podobne. Tento druh mikropigmentácie poskytuje možnosť zrekonštruovať plným kolorovaním prsnú areolu, a taktiež korekciu prípadných jaziev.

 

 

Novinka v oblasti mikropigmentácie areoly  - prsného dvorca, je určená pre vás, ktoré radi experimentujete a máte radi extravaganciu. Jedná sa o plne kolorované dopigmetovanie okolia prsného dvorca do rôznych tvarov (napríklad tvar srdca, hviezdy a pod.), pričom sa rešpektuje jeho prirodzená farba. Tento druh mikropigmentácie vám vydrží dva až tri roky. Pigmenty sa časom z kože postupne vyplavujú. Záleží na individuálnom type pokožky a schopnosti jej látkovej výmeny, dôležitým faktorom je aj veľkosť mikročiastočiek pigmentu, vek klientky, typ pleti, životný štýl, užívanie liekov a hormonálne zmeny. V období, keď sa začne pigment vytrácať sa môžete rozhodnúť, či si mikropigmentáciu necháte obnoviť, alebo ju necháte úplne vymiznúť. 
MIKROPIGMENTÁCIA POKOŽKY

Tento druh mikropigmentácie imituje stratený pigment pokožky tela. Je efektívnym a estetickým riešením pre tých, ktorí trpia stratou kožného pigmentu napríklad pri chorobe vitiligo. Plošná mikropigmentácia pokožky je nenáročná, nevyžaduje si špeciálnu liečbu ani ošetrovanie. Predstavuje dočasný spôsob korekcie pigmentových zmien na koži. Mikropigmentácia pokožky vydrží dva až tri roky. Pigmenty sa časom postupne z kože vyplavujú. Záleží na individuálnom type pokožky a schopnosti jej látkovej výmeny, veľmi dôležitým faktorom je aj veľkosť mikročiastočiek pigmentu, vek klienta, typ pleti, životný štýl klienta, užívanie liekov, hormonálne zmeny. V období, keď sa začne pigment vytrácať sa môžete rozhodnúť, či si mikropigmentáciu necháte obnoviť, alebo sa zmierite s aktuálnym stavom pokožky.