HOME   MEDICÍNSKA MIKROPIGMENTÁCIA  OBOČIE PERY OČNÉ LINKY
  PRED ZÁKROKOM CENNÍK GALÉRIA - KONTAKT  

Pri konzultácii si vyberiete požadovaný tvar a farbu pigmentovanej oblasti, ktorá sa následne predkreslí a po Vašom odsúhlasení pigmentuje, taktiež Vás oboznámime s následnou starostlivosťou o pigmentovanú oblasť počas doby hojenia. Na konzultáciu Vám odporúčame priniesť, pokiaľ sa jedná o pigmentáciu pier – lesky na pery a rúže, ktoré najčastejšie používate, z dôvodu lepšieho určenia farby a zaručenia čo najprirodzenejšieho výsledku.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: Ak plánujete podstúpiť mikropigmentáciu pier a už ste niekedy v minulosti prekonali herpes v oblasi pier, je nevyhnutné aby ste 5 dní pred zákrokom užívali liečbu (Herpesin, B-komplex forte) na podporu imunitného systému organizmu ako prvenciu proti možnému výskytu herpesu počas doby hojenia po zákroku.

 

ZVÝRAZNENIE KONTÚRY PIER TIEŇOVANÍM

Túto metódu odporúčame zákazníčkam so symetrickým tvarom a pomerne sýtou farbou pier, pri absencii výraznejšej kontúry, pre dosiahnutie prirodzeného zvýraznenia samotnej kontúry. Touto metódou nie je vhodné korigovať asymetrie ani opticky zväčšovať ich objem. Kontúru pier pigmentujeme zásadne tón v tóne s prirodzenou farbou Vašich pier. Pre dosiahnutie naturálneho looku pery jemne tieňujeme od vonkajšieho okraju smerom do stredu pery. V žiadnom prípade Vaše pery nebudú vyzerať ako ste zvyknuté z obrázkov, kde sú prirodzene svetlé pery orámované hrubou červenou linkou! 

 

 

PLNE KOLOROVANÉ PERY 3 D

Zabudnite na rúže a kontúrovacie ceruzky, ktoré musíte denne opakovane aplikovať, ktoré sa rozmazávajú pri jedle, pití či bozkoch. Taktiež sa vpíjajú do príustných vrások a tým ich zbytočne zvýrazňujú. Mikropigmentácia Plne kolorované pery 3D Vám prináša vhodné riešenie, ako mať krásne upravené pery 24 hodín denne po dobu minimálne dvoch rokov, pre zvýraznenie farby ich stačí iba pretrieť balzamom či priesvitným leskom na pery.

Táto metóda je určená pre zákazníčky s akýmkoľvek typom pier, rieši mierne asymetrie a taktiež sa ňou dá docieliť aj optické zväčšenie pier. Pri tejto metóde sa pery pigmentujú dvomi až tromi odtieňmi. Môžete si vybrať od jemných prirodzených odtieňov až po dramatickejšie, sýte módne odtiene. Záleží od efektu, ktorý chcete docieliť. Pri kolorovaní sa na kontúru používa prechod od tmavšieho pigmentu, ktorý plynulo prechádza do svetlejšieho smerom k stredu úst. Najsvetlejší pigment aplikovaný do stredu pier ich krásne rozjasní, dodá im plastický a plný zmyselný vzhľad.

Nasledovné fotografie sú vyhotovené tesne po zákroku.