HOME  OBOČIE   MEDICÍNSKA MIKROPIGMENTÁCIA PERY OČNÉ LINKY
  PRED ZÁKROKOM CENNÍK GALÉRIA - KONTAKT  

Pri konzultácii si vyberiete požadovaný tvar a farbu pigmentovanej oblasti, ktorá sa následne predkreslí a po Vašom odsúhlasení pigmentuje, taktiež Vás oboznámime s následnou starostlivosťou o pigmentovanú oblasť počas doby hojenia. Pri výbere farby pigmentácie obočia sa zohľadňuje farebný typ pokožky a farba vlasov, tvar obočia sa prispôsobuje tvaru a typu tváre.

MICROBLADING obočia

Metóda sa nazýva micro-blading /vláskovanie/ –  semipermanentné rysovanie obočia. Farba sa aplikuje do bazálnej membrány oddeľujúcej epidermis od dermis.

Pri tejto metóde sa využívajú výlučne prírodné farby, ktoré sa používajú pri permanentnom make-upe. Farba sa aplikuje prostredníctvom sterilnej micro čepieľky, vyrobenej z nehrdzavejúcej chirurgickej ocele, ktorá je určená len na jedno použitie. Pri samotnom zákroku sa môže vyskytnúť minimálne množstvo krvácania.

Metóda sa zakladá sa na trvanlivosti farieb, formovanie tvaru, farby a ich odraz. Všetky tieto zložky sú nevyhnutné na to, aby sme získali dokonalý tvar obočia, o ktorý sa usilujeme.

Oproti klasickému tetovaniu strojčekom je obočie vytetovane microbladingom jemne a preto vyzerá mäkko a dokonale prirodzene. Obočie je najhustejšie na začiatku a elegantne sa zužuje smerom dole. Koniec obočia, predstavuje koniec oblúka.
 

CELKOVÁ VÝPLŇ OBOČIA S TIEŇOVANÍM

Táto metóda mikropigmentácie je vhodná pre zákazníčky s akýmkoľvek typom a tvarom obočia (nedoporučuje sa však pri úplnej absencii obočia). Predstavuje riešenie, pokiaľ si želáte upraviť jeho tvar a zvýrazniť farbu. Pokiaľ si dávate obočie farbiť a tento spôsob Vám vyhovuje, no chceli by ste dosiahnuť dlhodobý efekt bez opakovaných návštev kozmetičky, je pre Vás celková výplň obočia s tieňovaním tým správnym riešením. Pri tejto metóde sa obočie najprv upraví do Vami požadovaného tvaru a následne podtónováva pigmentom. Obočie sa plne koloruje, pričom sa tieňuje na jeho začiatku pri koreni nosa dostratena, alebo sa na začiatku pigmentujú chĺpky, tak ako je to pri čiarkovanom obočí a plynule sa prechádza do plnofarebnej výplne obočia. Obočie sa pigmentuje dvoma odtieňmi pre dosiahnutie plastického a prirodzeného vzhľadu, pričom začiatočné kontúry sa jemne tieňujú. Vypĺňa sa od najsvetlejšieho pigmentu na začiatku a pri krajoch - po najtmavší v strede a na konci, pre dosiahnutie prirodzeného a plastického efektu.

 

 

 

 

ČIARKOVANÉ OBOČIE A ČIARKOVANÉ OBOČIE 3D

Táto metóda je vhodná pre zákazníčky s akýmkoľvek typom a tvarom obočia, aj pri jeho čiastočnej prípadne úplnej absencii, keďže výsledný efekt je veľmi prirodzený. Metódou čiarkovaného obočia 3D sa obočie pigmentuje dokresľovaním jednotlivých chĺpkov, pričom sa používajú rôzne techniky ich dokresľovania od tzv. efektu dohora učesaného obočia až po ich dokresľovanie v smere rastu prirodzeného obočia, pričom sa rešpektuje ich tvar, dĺžka a farba. Je iba na Vás aký efekt, intenzitu a hustotu obočia si želáte pigmentáciou dosiahnuť. Po pigmentovaní jednotlivých chĺpkov sa celé obočie jemne podpigmentuje svetlejším odtieňom ako je samotný chĺpok, čo vytvára hĺbku a plastický vzhľad obočia. 

 

Nasledovné fotografie sú vyhotovené tesne po zákroku.